Regeneracja reflektorów, detailingowe polerowanie lamp

Dodane przez Rzemieślnik, Piątek, 16 Luty, 2018  19:59
Promowane Ogólnopolskie

Opis oferty:

Niestety na przełomie wieków samochody przestały być konstruowane przez inżynierów i pasjonatów motoryzacji. Co gorsza decyzje w temacie jakości wykonania podejmują księgowi obliczając słupki które mają pozwolić na to, aby samochody zaczynały się psuć jak najszybciej po zakończeniu gwarancji. Taka jest brutalna prawda.

Najnowocześniejsze lampy samochodowe wraz z upływem mijającego czasu będą wymagały pewnych czynności wpływających na poprawę przepuszczalności światła żarówek. Do tych prostych wniosków dochodzi zazwyczaj większość posiadaczy aut i motocykli, którzy nawet po wymianie starej żarówki na nową i posiadającą większą moc nie zaobserwują poprawy w oświetleniu drogi. Do podstawowych czynników wpływających na tego rodzaju stan rzeczy zaliczymy na pewno:

Matowienie powierzchni zewnętrznej klosza
Zanieczyszczenia odbłyśników klosza
Zabrudzenia soczewek reflektora
Inne usterki elektryczne

Ze względu na specyficzną konstrukcję reflektorów, czynności te powinny zostać wykonane szczególnie i starannie. Jakiekolwiek próby wykonywania tego rodzaju prac bez podstawowej wiedzy w tym kierunku, będą w stanie doprowadzić do opłakanych skutków, które potrafią być całkowicie odwrotne do oczekiwań użytkownika pojazdu. W wykonywanych przeze mnie pracach stosuję jedynie sprawdzone metody polerowania szkła reflektorowego.

Klosze reflektorów samochodowych przednich i lamp tylnych wykonane z poliwęglanu, narażone są po pewnym czasie na zmatowienie. Głównym powodem matowienia kloszy lamp są czynniki atmosferyczne – słońce, mróz, kurz, oraz niewłaściwe mycie aut. Należy pamiętać, aby nigdy nie przecierać kloszy lamp na sucho. Zmatowiałe reflektory potrafią zatrzymać do 60% ilości światła. Lampy poddane właściwemu polerowaniu, odzyskują pełną przeźroczystość i olśniewające wręcz parametry światła.

Nie można też zapomnieć o właściwym zabezpieczeniu zregenerowanych powierzchni odpowiednimi środkami chemicznymi które pozwolą maksymalnie wydłużyć okres użytkowania reflektorów o maksymalnej przejrzystości.

Ceny zaczynają się od 99zł za 1 lampę + koszt wysyłki.

Zapraszam do współpracy
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 364
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie